Polonia flag Embajada de Polonia en Lisboa

DirecciónAv. das Descobertas 2
1400-092 Lisboa
Portugal
Teléfonolocal: (021) 301.2350
internacional: +351.21.301.2350
Faxlocal: (021) 304.1429
internacional: +351.21.304.1429
Emaillizbona.amb.sekretariat@msz.gov.pl
Sitio Webhttp://www.lizbona.polemb.net/

» ¿Puedo visitar a Polonia sin visa?

Comentarios acerca de esta Embajada

Maida Alvares Leyva
Thu, 31 Jul 2014 04:45 EDT
Agradecimiento al Gobierno de Polonia
Agencja prasowa Camaguey na Kubie Libertad Camaguey
Uwaga wdzięczności 30 lipca 2014
6:00 pm
ACPL, sprzeciw organizacji i praw człowieka w Camagüey zapewnić wdzięczność władzom granicy Terespol należących do Rzeczypospolitej Polskiej i władze rządu RP, które w taki czy inny sposób zatwierdzone, schronienie polityk braci.
Pan: José Agramonte Leyva dyrektor ACPL i wyrażają polityczne i niezależny dziennikarz i działacz na rzecz praw człowieka: Idalberto Romero Vázquez.
Z drugiej strony uznają, że José Agramonte Leyva na Kubie żyła aresztowań, arbitralne aresztowania i kary pozbawienia wolności i zdania Injustas opracowany przez represyjne organów bezpieczeństwa państwa kubańskiego i grożono na śmierć przez kubański rząd barze czasem być wykonywanie jako niezależny dziennikarz i dyrektor niezależna agencja informacyjna, który był przeznaczony do monitorowania i wypowiedzieć naruszenia praw człowieka przez kubański rząd przed Kubańskiego społeczeństwa.
Kuba musiał opuścić uciekają nam obawy Agramonte Leyva, bo rząd kubański w pierwszych dniach miesiąca lipca bieżącego roku przeprowadziła falę przeciw niezależnej prasy
Również zewnętrznych dziennikarz: Idalberto Romero Vázquez poinformował, że represje, zatrzymań dowolnego pobicia przez siły zbrojne Państwa ma żył i poszedł do więzienia za zbrodnie przeciwko bezpieczeństwu Państwa kubańskiego gdzie ma był niesłusznie ukarany przez władze kubańskie do jedynie raport organizacji praw człowieka i do poszukiwania informacji w różnych miejscach Camaguey Kuby i opublikować je na świat przez prasę niezależną.
Teraz tych działaczy praw człowieka i przywódcy niezależnej prasy jest ich ma przyznane Refugio Político zgłoszony i znajdują się w Polsce centrum dla cudzoziemców pokój 204 w Biała Podlaska, gdzie pozostaną one na czas aż do imigracji i władze publiczne ich zatwierdzić statusu uchodźców politycznych, które przewidziano w powszechnej deklaracji praw człowieka
Artykuł 14
1-. W razie prześladowania każdy ma prawo do ubiegania się o azyl i cieszyć się, w każdym kraju.
2-. Prawo to nie może się powoływać przed sądem rzeczywiście pochodzi przez zwykłych przestępstw lub akty wprost z celami i zasadami Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Jeśli ktoś chce skontaktować się z tych braci, którzy są teraz w Polsce i być w solidarności z nimi demokratycznej bojowników aby zobaczyć nasz kraj wolnych i demokratycznych można zadzwonić telefon komórkowy: 48729349043 w Biała Podlaska Polonia czy na Facebooku można znaleźć w pasku wyszukiwania José Agramonte Leyva.
Podkreślamy naszą wdzięczność władzom Polski przez ten gest demokratycznych i humanitarnej świadczenia schronienie polityk tych dwóch bojowników do sprawiedliwości, prawdy i szacunku dla praw człowieka w powszechnej deklaracji praw człowieka i że oba są Viola w naszej Republiki Kuby.
Wielkie dzięki.

Od miasta Camaguey, Kuba.
Maida Alvares Leyva.
Dyrektor Sud
Agencja Camaguey wolności prasy.
TADEUSZ
Sat, 14 Dec 2013 12:46 EST
RECLAMO DE UN CIUDADANO POLACO
NO A LA VISA PARA O POLONEZ QUE DESEJA VISITAR U.S.A,QUE O GOVERNO POLONEZ Y SEU CANCILLER SE OCUPA DE ISTO QUE ES UMA VERGONHA.-
Teresa Iracema Szankowska Menin
Tue, 19 Jun 2012 18:15 EDT
Renovar Passaporte Polonês
Possuo um passaporte Polonês vencido.
Moro na República Dominicana.
Posso começar o processo de renovação diretamente na Polônia, começando pelo PESEL?
Quais documentos devo ter?
Sou casada no Brasil.
Já tenho a Certidão de Nascimento Traduzida e selada no Consulado de São Paulo (lugar que nasci e morei antes, e onde foi emitido o passaporte que possuo-vencido).
Tenho também a Certidão de Casamento igualmente traduzido e selado em São Paulo.
Além destes documentos quais mais devo preparar?
Meu correio eletrônico: tismenin@gmail.com.
Aguardo uma orientação
Obrigada pela atenção
Teresa
Alberto J.R. Jenny
Sat, 10 Apr 2010 17:28 EDT
condolencias ante catástrofe 10-IV- MMX
Nuestro dolor reverente presentamos a toda la Polonia y a sus Instituciones civiles, militares y religiosas frente a la catástrofe de hoy.
10.IV. MMX

www.conocereisdeverdad.org .

Publique un comentario en esta página

Le invitamos a compartir sus experiencias sobre Embajada de Polonia — tales como obtener visas y otros servicios, localizar el edificio y temas por el estilo.

Su nombre
Título
Su mensaje
Máximo 2000 caracteres
 

Este sitio web no es operado por esta(e) Embajada y por lo tanto sus comentarios y preguntas no serán necesariamente vistas por su personal. Por favor tome en cuenta que éste no es un foro para discutir ampliamente sobre la política exterior de Polonia, por lo que los temas de dicha naturaleza serán eliminados.