Polonia flag Embajada de Polonia en La Haya

DirecciónAlexanderstraat 25
2514 JM Den Haag (La Haya)
Holanda
Teléfonolocal: (070) 799.0110
internacional: +31.70.799.0110
Faxlocal: (070) 799.0137
internacional: +31.70.799.0137
Emailhaga.amb.sekretariat@msz.gov.pl
Sitio Webhttp://www.haga.polemb.net/

» ¿Puedo visitar a Polonia sin visa?

Comentarios acerca de esta Embajada

Jose Agramonte Leyva
Wed, 28 Oct 2015 14:20 EDT
Status de Refugiado
The Lord Rasiel Soler Gonzalez , is arrested at the border Terespol since last October 15, 2015 the dissident leader is the LGBTI Community and Human Rights of Cuba; which is applying for: political asylum.

since in the Republic of Cuba for opposing the Cuban Communist regime and be Defender of the LGBT Human Rights has been arrested, beaten, imprisoned and sentenced to imprisonment for defending human rights, he has had numerous problems with the Cuban government and Cuba's political police.

so I ask international institutions and organizations of the Republic of Poland to pray for the Authorities to the Terespol border.

I hope you can help, because he is asking for political asylum, as guaranteed in the Universal Declaration of Human Rights.

Article 3 Everyone has the right to life, liberty and security of person.

Article 5 No one shall be subjected to torture or to cruel, inhuman or degrading treatment.

Article 12 No one shall be subjected to arbitrary interference with his privacy, family, home or correspondence, nor to attacks upon his honor and reputation. Everyone has the right to the protection of the law against such interference or attacks.

Article 13.1. Everyone has the right to freedom of movement and residence within the borders of each state.

Article 14.1. In case of persecution, everyone has the right to seek asylum, and to enjoy in other countries.

For Any contact me: Jose Agramonte Leyva my email: joseagrleyva33@gmail.com, I'm Cuban journalist and political refugee and I live here in the Republic of Poland under political refugee status.
Jose Agramonte Leyva
Thu, 15 Oct 2015 02:23 EDT
Kubański dysydent liderem prosi o azyl polityczny
Dzisiaj 15 października 2015 w Terespolu granicy w Rzeczypospolitej Polskiej: Główny dysydenta i praw człowieka na Kubie; González Soler Rasiel która ubiega się o: schronienia politycznej, jak w Republice Kuby za sprzeciwianie kubańskiego reżimu komunistycznego i być obrońcą praw LGBT Człowieka został aresztowany, pobity, uwięziony i skazany na karę więzienia za obronę praw Człowiek, Rasiel ostatni krok od miasta Brześcia do Terespola pociągiem i nie został przyjęty, a dziś jest znów na granicy czeka na przyjęty jako uchodźca polityczny, ponieważ on miał wiele problemów z rządem kubańskim i policji politycznej Kuby i dlatego pytam instytucjami i organizacjami RP międzynarodowych modlić się dla władz granicznych w Terespolu, dziś 15 października 2015 i ponownie w Terespolu granicznego, proszę , więzienia lub śmierci, jak już wielokrotnie groził.
Czekamy na Twoje uwagi :: Jose Agramonte Leyva, dziennikarz i kubańskiego uchodźcy politycznego zamieszkałych w mieście Republiki Polskiej w Lublinie.
Maida Alvares Leyva
Thu, 31 Jul 2014 04:34 EDT
Agradecimiento al Gobierno de Polonia
Agencja prasowa Camaguey na Kubie Libertad Camaguey
Uwaga wdzięczności 30 lipca 2014
6:00 pm
ACPL, sprzeciw organizacji i praw człowieka w Camagüey zapewnić wdzięczność władzom granicy Terespol należących do Rzeczypospolitej Polskiej i władze rządu RP, które w taki czy inny sposób zatwierdzone, schronienie polityk braci.
Pan: José Agramonte Leyva dyrektor ACPL i wyrażają polityczne i niezależny dziennikarz i działacz na rzecz praw człowieka: Idalberto Romero Vázquez.
Z drugiej strony uznają, że José Agramonte Leyva na Kubie żyła aresztowań, arbitralne aresztowania i kary pozbawienia wolności i zdania Injustas opracowany przez represyjne organów bezpieczeństwa państwa kubańskiego i grożono na śmierć przez kubański rząd barze czasem być wykonywanie jako niezależny dziennikarz i dyrektor niezależna agencja informacyjna, który był przeznaczony do monitorowania i wypowiedzieć naruszenia praw człowieka przez kubański rząd przed Kubańskiego społeczeństwa.
Kuba musiał opuścić uciekają nam obawy Agramonte Leyva, bo rząd kubański w pierwszych dniach miesiąca lipca bieżącego roku przeprowadziła falę przeciw niezależnej prasy
Również zewnętrznych dziennikarz: Idalberto Romero Vázquez poinformował, że represje, zatrzymań dowolnego pobicia przez siły zbrojne Państwa ma żył i poszedł do więzienia za zbrodnie przeciwko bezpieczeństwu Państwa kubańskiego gdzie ma był niesłusznie ukarany przez władze kubańskie do jedynie raport organizacji praw człowieka i do poszukiwania informacji w różnych miejscach Camaguey Kuby i opublikować je na świat przez prasę niezależną.
Teraz tych działaczy praw człowieka i przywódcy niezależnej prasy jest ich ma przyznane Refugio Político zgłoszony i znajdują się w Polsce centrum dla cudzoziemców pokój 204 w Biała Podlaska, gdzie pozostaną one na czas aż do imigracji i władze publiczne ich zatwierdzić statusu uchodźców politycznych, które przewidziano w powszechnej deklaracji praw człowieka
Artykuł 14
1-. W razie prześladowania każdy ma prawo do ubiegania się o azyl i cieszyć się, w każdym kraju.
2-. Prawo to nie może się powoływać przed sądem rzeczywiście pochodzi przez zwykłych przestępstw lub akty wprost z celami i zasadami Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Jeśli ktoś chce skontaktować się z tych braci, którzy są teraz w Polsce i być w solidarności z nimi demokratycznej bojowników aby zobaczyć nasz kraj wolnych i demokratycznych można zadzwonić telefon komórkowy: 48729349043 w Biała Podlaska Polonia czy na Facebooku można znaleźć w pasku wyszukiwania José Agramonte Leyva.
Podkreślamy naszą wdzięczność władzom Polski przez ten gest demokratycznych i humanitarnej świadczenia schronienie polityk tych dwóch bojowników do sprawiedliwości, prawdy i szacunku dla praw człowieka w powszechnej deklaracji praw człowieka i że oba są Viola w naszej Republiki Kuby.
Wielkie dzięki.

Od miasta Camaguey, Kuba.
Maida Alvares Leyva.
Dyrektor Sud
Agencja Camaguey wolności prasy.
coty perez de la cruz
Thu, 18 Oct 2012 11:47 EDT
comunicacion con la familia veerhey
hola hace tiempo yo trabaje con el señor y su familia Wouter veerher en la ciudad de mexico ellos viajaron para polonia pues era el lugar que les asignaron tienen aproximadamente 8 años que perdi comunicacion con ellos y me gustaria saber de ellos mi correo es coti1979-perez@hotmail.com

Publique un comentario en esta página

Le invitamos a compartir sus experiencias sobre Embajada de Polonia — tales como obtener visas y otros servicios, localizar el edificio y temas por el estilo.

Su nombre
Título
Su mensaje
Máximo 2000 caracteres
 

Este sitio web no es operado por esta(e) Embajada y por lo tanto sus comentarios y preguntas no serán necesariamente vistas por su personal. Por favor tome en cuenta que éste no es un foro para discutir ampliamente sobre la política exterior de Polonia, por lo que los temas de dicha naturaleza serán eliminados.