Hungarian flag Embassy of Hungary in Tirana

AddressRruga Skenderbej 16
Tiranë (Tirana)
Albania
Phonelocal: (04) 223.2238
international: +355.4.223.2238
Faxlocal: (04) 223.3211
international: +355.4.223.3211
Emailmission.tia@kum.hu
Web sitehttp://www.mfa.gov.hu/emb/tirana

» Can I visit Hungary without a visa?

Comments on this Embassy

Renato
Tue, 21 May 2019 06:30 EDT
Kerkes per te paguar gjob te marr ne Hungari
Pershendetje
Kame marr nje gjobë ne Hungari gjat kthimit nga shteti gjerman dhe nuk po gjejë një bank për ta paguar a mund te me ndihmoni me infoemacion ju lutem.
Faleminderit
rexhep.uka@universitetiaab.com
Sun, 28 Jan 2018 09:30 EST
REXHEP
PERSHENDETJE A MUNI MEM TREGU CILAT DOKUMENTA NEVOITEN PER VIZ TURISTIKE SLLOVAKI
FIdaim Gjaka
Mon, 22 Jan 2018 08:31 EST
Pershendetje
Mirdita a ka mundesi ta di proceduren e aplikimit te nje vize turistike për Hungari Budapest edhe sa koh perpara mund ta caktoj terminin me duhet per muajin mars . Ju faleminderit për mirëkuptim.

fgjaka@gmail.com
naime rexhepi
Fri, 24 Nov 2017 03:07 EST
pershendetje aka munsi me bah ni termin per viz turistike
Gsh
Thu, 25 Feb 2016 15:03 EST
Gzh
Hdhd
Brendon Krasniqi
Mon, 11 Jan 2016 03:09 EST
pershendetje
pytja ime është të di nëse kam ndales nga shteti i hungaris spo ndonjë vendi të be-s nëse kamundsi tmë jipni një përgjigjje mun tma dërgoni ne nr. 044485942
SADIK AJETI GJILAN KOSOV
Tue, 25 Nov 2014 04:47 EST
RUGA 12 NUMER 23 GAVRAN 1 GJILAN
KERKOJ NGA AMBASADA E HUNGARIS TE ME LESHOJ VIZAT PER ANTARET E FAMILJES PER SADIK AJETIN PER GRUJEN DHE 2 FEMIT SADIKI 25.6.1969. GRUJA 7.7.1971 DJALI 19.5.1994.DHE FLORENTIN 13.10.1999,I LINDUR NE OSNABRUK TE GJERMANIS SHKRUANI NE IMELL DIKI-DIKI
-AJETI @HOTMAIL.COM JU MIR PRES SOD ME 1.1.2015
pajtimdemiri
Sun, 2 Dec 2012 08:47 EST
Per Viz te Hungris
ME FALNI QKA DUHET PER APLIKIM TE VIZ SHENGEN SE TERMIN EKAM BOO PO HALA NUK ME KAN ARDHE DOKOMENTACONI ME KONTAKTON NE IMELL ADRES enisi_10@hotmail.com ose ne numer 045-600-324
faton
Thu, 23 Feb 2012 11:14 EST
toni-albanik_x@hotmail.com
respekt nga un fatoni jam shum i interesuar per viz te shtetit sovran hungarez nese ka mundesi mem orientu qysh me marr një viz hungareze ju kisha lutur me kthy nje sms ne add tem.ju falenderoj per punen e juaj ju pershendes.
albulena
Tue, 27 Sep 2011 16:33 EDT
halla me ka dergu vizen po nuk po e di se qfar dokumenta me duhet mua per mi dergu ne ambasad

Post a comment on this page

We invite you to share your experiences with the Hungarian Embassy — obtaining visas and other services, locating the building, and so on. Your comments may be seen by the public, so please do not include private information.

Your name
Headline
Your message
Max 2000 characters
 

This web site is not operated by the Embassy and your comments and questions will not necessarily be seen by its staff. Please note that this is not a forum for broad debate about the foreign policy of Hungary, and such topics will be deleted.