Polonia flag Consulado General de Polonia en Ostrava

Dirección4 Blahoslavova 4 St
701 00 Ostrava
República Checa
Teléfonolocal: 596.118.074
internacional: +420.596.118.074
Faxlocal: 596.118.073
internacional: +420.596.118.073
Emailkonsulatrp.ostrava@iol.cz

» ¿Puedo visitar a Polonia sin visa?

Comentarios acerca de esta Consulado General

Maida Alvares Leyva
Sun, 20 Jul 2014 12:05 EDT
Urgenti de Kuba.
Camagüey Wolność Agencja Prasowa.
20 lipca 2014
18:00
Dyrektor ACPL i niezależny dziennikarz Camagüey Kuba Dziś o azyl polityczny w Polska Terespol granicy
Pan Expreso Jose Agramonte Leyva polityczna i niezależny dziennikarz i dyrektor ACPL i niezależny dziennikarz i obrońca praw człowieka Idalberto Vázquez Romero.
Wyszli na 07:50 Sprawdź Railyard miasto Brześć Białorusi i związanie do Terespola granicznej należących do Rzeczypospolitej Polskiej.
Po przybyciu na sam wystąpił o azyl polityczny do władz Terespola na granicy, gdzie po objęciu prowadzenia Zatrzymany w ciągu 3 godzin zgłosiło Granicznej Władze nie były one czytelne, aby otrzymać status polityczny w Rzeczypospolitej Polskiej.
Skontaktuj się z naszym dyrektorem Agramonte Leyva, odnosimy się do nie pozwolić im zapewnić wymagane argumenty on już, że nie wprowadzi żadnych tłumacza w języku hiszpańskim, jak to mówią, że przyszedł dzwonić hiszpański z Kuby.
Rodzice też sobie sprawę, że obaj Idalberto Vázquez Romero Jose Agramonte Leyva jako Wielkiego zgłoszenia zapotrzebowania przez Granicznej Dzienniku je mając tylko 6 innych osób.
Jose Agramonte Leyva mieszkał na Kubie zatrzymania, arbitralne aresztowania i uwięzienia i niesłuszne skazanie zebranych przez represyjnych organów bezpieczeństwa państwa kubańskiego i odstąpił od Kuby w lipcu 8 od Hawany do Moskwy, skąd przeniósł się do Białorusi.
Teraz są obrońcy praw człowieka i lider niezależnej prasy na ryzyko zostać deportowany, jeśli każdy kraj Europejskiej pole nie Dotacje Asylum im polityczna to pytają i określonych w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka
Artykuł 14
1 -. W sprawie prześladowań, każdy ma prawo do ubiegania się o azyl, i cieszyć się nim w każdym kraju.
2 -. Prawo to nie może być powoływane w przypadku ścigania wszczętego rzeczywiście z niepolitycznych przestępstwa lub sprzeczne z celami i zasadami Organizacji Narodów Zjednoczonych instrumentów.
Dlatego pytamy międzynarodowych organizacji Reporterzy bez Granic i my w tym europejski korpus dyplomatyczny o wstawiennictwo tych dwóch niezależnych dziennikarzy i obrońców praw człowieka, w związku z tym rząd Polski
Na Kubie Musiałem opuścić Uciekając nam sprawdź Agramonte Leyva, ponieważ rząd kubański w pierwszym dniu miesiąca rozpoczęła falę przeciwko niezależnej prasy, aby dawać światu na epidemiologicznych problemów, które dzieją się cholera i denga i zagrażałyDyrekcja Bezpieczeństwa Państwowego Camagüey do kontynuowania tych dziennikarskich Rozrywki wahała Zapytaj sądownie przetwarzane przez ustawy 88 i pamiętać, co 2003 75 przeciwników i niezależnych dziennikarzy, które zostały ukarane przez tego prawa i, że możemy przejść nas
Idalberto również, że Romero Vázquez jest Tłumienie zamieszkania, arbitralne zatrzymania i poszła do więzienia za zbrodnie przeciwko kubańskiej Bezpieczeństwa Publicznego, który został Niesłusznie zawieszony przez władze kubańskie.
Kuba ja mieszkał w High Street B # 22 e / Main i 1 Obsada: Kuba Camagüey Nowa Salome. Telefon komórkowy. 52404641 i znam # dowodu osobistego. 73111703144.
Stwierdził, że Agramonte Leyva również odbędzie się w Kubie Linki współpracuje z następującymi urzędników Politycznych Ambasady RP na Kubie.
Jacek Padee i Anna, którzy Pieńkosz Grali w siedzibie dyplomatycznej i Polityki Doradców.
Jutro 21 lipca 2014 to Personaran niezależny dziennikarz w godzinach porannych w konsulacie RP w mieście Brest Białoruś, gdzie wniosek do przedstawiciela Korpusu Dyplomatycznego azyl polityczny dla dwóch osób.
Powiadom Jose Agramonte Leyva: Telefony idalbertoromerovazquez@yahoo.es i to jest na Białorusi. : +79299836702
Od miasta Camaguey Kubie.
Maida Alvares Leyva.
Dyrektor sud
Camagüey Wolność Agencja Prasowa.

Publique un comentario en esta página

Le invitamos a compartir sus experiencias sobre Consulado General de Polonia — tales como obtener visas y otros servicios, localizar el edificio y temas por el estilo.

Su nombre
Título
Su mensaje
Máximo 2000 caracteres
 

Este sitio web no es operado por esta(e) Consulado General y por lo tanto sus comentarios y preguntas no serán necesariamente vistas por su personal. Por favor tome en cuenta que éste no es un foro para discutir ampliamente sobre la política exterior de Polonia, por lo que los temas de dicha naturaleza serán eliminados.