Polonia flag Embajada de Polonia en Liubliana

DirecciónBežigrad 10
1000 Ljubljana (Liubliana)
Eslovenia
Teléfonolocal: (01) 436.4712
internacional: +386.1.436.4712
Faxlocal: (01) 436.2521
internacional: +386.1.436.2521
Sitio Webhttp://www.lublana.polemb.net/

» ¿Puedo visitar a Polonia sin visa?

Comentarios acerca de esta Embajada

Maida Alvares Leyva
Thu, 31 Jul 2014 04:42 EDT
Agradecimiento al Gobierno de Polonia
Agencja prasowa Camaguey na Kubie Libertad Camaguey
Uwaga wdzięczności 30 lipca 2014
6:00 pm
ACPL, sprzeciw organizacji i praw człowieka w Camagüey zapewnić wdzięczność władzom granicy Terespol należących do Rzeczypospolitej Polskiej i władze rządu RP, które w taki czy inny sposób zatwierdzone, schronienie polityk braci.
Pan: José Agramonte Leyva dyrektor ACPL i wyrażają polityczne i niezależny dziennikarz i działacz na rzecz praw człowieka: Idalberto Romero Vázquez.
Z drugiej strony uznają, że José Agramonte Leyva na Kubie żyła aresztowań, arbitralne aresztowania i kary pozbawienia wolności i zdania Injustas opracowany przez represyjne organów bezpieczeństwa państwa kubańskiego i grożono na śmierć przez kubański rząd barze czasem być wykonywanie jako niezależny dziennikarz i dyrektor niezależna agencja informacyjna, który był przeznaczony do monitorowania i wypowiedzieć naruszenia praw człowieka przez kubański rząd przed Kubańskiego społeczeństwa.
Kuba musiał opuścić uciekają nam obawy Agramonte Leyva, bo rząd kubański w pierwszych dniach miesiąca lipca bieżącego roku przeprowadziła falę przeciw niezależnej prasy
Również zewnętrznych dziennikarz: Idalberto Romero Vázquez poinformował, że represje, zatrzymań dowolnego pobicia przez siły zbrojne Państwa ma żył i poszedł do więzienia za zbrodnie przeciwko bezpieczeństwu Państwa kubańskiego gdzie ma był niesłusznie ukarany przez władze kubańskie do jedynie raport organizacji praw człowieka i do poszukiwania informacji w różnych miejscach Camaguey Kuby i opublikować je na świat przez prasę niezależną.
Teraz tych działaczy praw człowieka i przywódcy niezależnej prasy jest ich ma przyznane Refugio Político zgłoszony i znajdują się w Polsce centrum dla cudzoziemców pokój 204 w Biała Podlaska, gdzie pozostaną one na czas aż do imigracji i władze publiczne ich zatwierdzić statusu uchodźców politycznych, które przewidziano w powszechnej deklaracji praw człowieka
Artykuł 14
1-. W razie prześladowania każdy ma prawo do ubiegania się o azyl i cieszyć się, w każdym kraju.
2-. Prawo to nie może się powoływać przed sądem rzeczywiście pochodzi przez zwykłych przestępstw lub akty wprost z celami i zasadami Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Jeśli ktoś chce skontaktować się z tych braci, którzy są teraz w Polsce i być w solidarności z nimi demokratycznej bojowników aby zobaczyć nasz kraj wolnych i demokratycznych można zadzwonić telefon komórkowy: 48729349043 w Biała Podlaska Polonia czy na Facebooku można znaleźć w pasku wyszukiwania José Agramonte Leyva.
Podkreślamy naszą wdzięczność władzom Polski przez ten gest demokratycznych i humanitarnej świadczenia schronienie polityk tych dwóch bojowników do sprawiedliwości, prawdy i szacunku dla praw człowieka w powszechnej deklaracji praw człowieka i że oba są Viola w naszej Republiki Kuby.
Wielkie dzięki.

Od miasta Camaguey, Kuba.
Maida Alvares Leyva.
Dyrektor Sud
Agencja Camaguey wolności prasy.
Maida Alvares Leyva
Sun, 20 Jul 2014 12:01 EDT
Urgenti de Kuba
Camagüey Wolność Agencja Prasowa.
20 lipca 2014
18:00
Dyrektor ACPL i niezależny dziennikarz Camagüey Kuba Dziś o azyl polityczny w Polska Terespol granicy
Pan Expreso Jose Agramonte Leyva polityczna i niezależny dziennikarz i dyrektor ACPL i niezależny dziennikarz i obrońca praw człowieka Idalberto Vázquez Romero.
Wyszli na 07:50 Sprawdź Railyard miasto Brześć Białorusi i związanie do Terespola granicznej należących do Rzeczypospolitej Polskiej.
Po przybyciu na sam wystąpił o azyl polityczny do władz Terespola na granicy, gdzie po objęciu prowadzenia Zatrzymany w ciągu 3 godzin zgłosiło Granicznej Władze nie były one czytelne, aby otrzymać status polityczny w Rzeczypospolitej Polskiej.
Skontaktuj się z naszym dyrektorem Agramonte Leyva, odnosimy się do nie pozwolić im zapewnić wymagane argumenty on już, że nie wprowadzi żadnych tłumacza w języku hiszpańskim, jak to mówią, że przyszedł dzwonić hiszpański z Kuby.
Rodzice też sobie sprawę, że obaj Idalberto Vázquez Romero Jose Agramonte Leyva jako Wielkiego zgłoszenia zapotrzebowania przez Granicznej Dzienniku je mając tylko 6 innych osób.
Jose Agramonte Leyva mieszkał na Kubie zatrzymania, arbitralne aresztowania i uwięzienia i niesłuszne skazanie zebranych przez represyjnych organów bezpieczeństwa państwa kubańskiego i odstąpił od Kuby w lipcu 8 od Hawany do Moskwy, skąd przeniósł się do Białorusi.
Teraz są obrońcy praw człowieka i lider niezależnej prasy na ryzyko zostać deportowany, jeśli każdy kraj Europejskiej pole nie Dotacje Asylum im polityczna to pytają i określonych w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka
Artykuł 14
1 -. W sprawie prześladowań, każdy ma prawo do ubiegania się o azyl, i cieszyć się nim w każdym kraju.
2 -. Prawo to nie może być powoływane w przypadku ścigania wszczętego rzeczywiście z niepolitycznych przestępstwa lub sprzeczne z celami i zasadami Organizacji Narodów Zjednoczonych instrumentów.
Dlatego pytamy międzynarodowych organizacji Reporterzy bez Granic i my w tym europejski korpus dyplomatyczny o wstawiennictwo tych dwóch niezależnych dziennikarzy i obrońców praw człowieka, w związku z tym rząd Polski
Na Kubie Musiałem opuścić Uciekając nam sprawdź Agramonte Leyva, ponieważ rząd kubański w pierwszym dniu miesiąca rozpoczęła falę przeciwko niezależnej prasy, aby dawać światu na epidemiologicznych problemów, które dzieją się cholera i denga i zagrażałyDyrekcja Bezpieczeństwa Państwowego Camagüey do kontynuowania tych dziennikarskich Rozrywki wahała Zapytaj sądownie przetwarzane przez ustawy 88 i pamiętać, co 2003 75 przeciwników i niezależnych dziennikarzy, które zostały ukarane przez tego prawa i, że możemy przejść nas
Idalberto również, że Romero Vázquez jest Tłumienie zamieszkania, arbitralne zatrzymania i poszła do więzienia za zbrodnie przeciwko kubańskiej Bezpieczeństwa Publicznego, który został Niesłusznie zawieszony przez władze kubańskie.
Kuba ja mieszkał w High Street B # 22 e / Main i 1 Obsada: Kuba Camagüey Nowa Salome. Telefon komórkowy. 52404641 i znam # dowodu osobistego. 73111703144.
Stwierdził, że Agramonte Leyva również odbędzie się w Kubie Linki współpracuje z następującymi urzędników Politycznych Ambasady RP na Kubie.
Jacek Padee i Anna, którzy Pieńkosz Grali w siedzibie dyplomatycznej i Polityki Doradców.
Jutro 21 lipca 2014 to Personaran niezależny dziennikarz w godzinach porannych w konsulacie RP w mieście Brest Białoruś, gdzie wniosek do przedstawiciela Korpusu Dyplomatycznego azyl polityczny dla dwóch osób.
Powiadom Jose Agramonte Leyva: Telefony idalbertoromerovazquez@yahoo.es i to jest na Białorusi. : +79299836702
Od miasta Camaguey Kubie.
Maida Alvares Leyva.
Dyrektor sud
Camagüey Wolność Agencja Prasowa.

Publique un comentario en esta página

Le invitamos a compartir sus experiencias sobre Embajada de Polonia — tales como obtener visas y otros servicios, localizar el edificio y temas por el estilo.

Su nombre
Título
Su mensaje
Máximo 2000 caracteres
 

Este sitio web no es operado por esta(e) Embajada y por lo tanto sus comentarios y preguntas no serán necesariamente vistas por su personal. Por favor tome en cuenta que éste no es un foro para discutir ampliamente sobre la política exterior de Polonia, por lo que los temas de dicha naturaleza serán eliminados.