Albanian flag Embassy of Albania in London

Address33 St George's Drive
London SW1V 4DG
United Kingdom
Phonelocal: (020) 7828.8897
international: +44.20.7828.8897
Faxlocal: (020) 7828.8869
international: +44.20.7828.8869
Emailembassy.london@mfa.gov.al

» Can I visit Albania without a visa?

Comments on this Embassy

Borana
Wed, 5 Jul 2017 06:03 EDT
Qendro
Jam me letra greke si mund t shkoj n angli ? Cfar duhet per viz ?
Koli
Sun, 25 Jun 2017 16:36 EDT
Mekanik makinash
Kerkoj mekanik makinash! Kam nje pikshitje makinash dhe kerkoj te punsoj nji mekanik me eksperience ne fushen e mekanikut dhe gjithashtu kerkoj dhe nje person per Lyerje!

Vendi i punes ne gloucester!

Te interesuarit mund tme kontaktojn me email colin@dealsinwheels.co.uk
Alida
Sun, 25 Jun 2017 06:20 EDT
Dua të iki te jetoj ne Angli
Jam shqiptare jetoj ne Greqi me familjen time jam me dokumente Greke Burri dhe vajza kanë letra 10 vjeçare
adrian
Tue, 23 May 2017 13:34 EDT
Jam me letrra greke 5 vjecare si mund te gjej viz pune per ne angli....?
Flurim kadrijaj
Sat, 4 Mar 2017 13:27 EST
Te 044329535
Kerkoj viz me familje n angli
Elvis kurti
Mon, 27 Feb 2017 16:43 EST
Jam me dokumenta greke te rregullta si mund te shkoj ne angli
emi
Mon, 20 Feb 2017 16:23 EST
Pershendetje. Si mund dikush me nje pashaport shqiptare te udhetojn per Angli pa patur asnje problem. email: anni_bere@windowslive.com
Herion
Fri, 6 Jan 2017 19:12 EST
Construction home
Si mund te vij ne angli kam mbi 10 familje anglez shok shpie ne greqi po me ben nje ftes te ter mund te punoj ne angli nje (nje vit i mbar)mail roniconstruction@yahoo.com
Mishel
Tue, 18 Oct 2016 16:49 EDT
I am a boy friend who live in Greece with regular papers as 2 years old can go to England
Luan
Wed, 21 Sep 2016 20:55 EDT
P
Hello jam me letra grece deshiroj te shkon me pushime ne angli nese esht e mundur me coni msn 6987096005

Post a comment on this page

We invite you to share your experiences with the Albanian Embassy — obtaining visas and other services, locating the building, and so on. Your comments may be seen by the public, so please do not include private information.

Your name
Headline
Your message
Max 2000 characters
 

This web site is not operated by the Embassy and your comments and questions will not necessarily be seen by its staff. Please note that this is not a forum for broad debate about the foreign policy of Albania, and such topics will be deleted.